Regulamin korzystania z „Hidden Base”

Cieszymy się, że skorzystałeś z naszej oferty lub jesteś nią zainteresowany. Będziemy starali się, aby Twój pobyt spełnił Twoje oczekiwania. Poniżej znajdziesz zasady, które obowiązują w naszych domkach i których musisz przestrzegać.


I.    Rezerwacja
 

Rezerwacji dokonuje się przez naszą stronę internetową www.hiddenbase.pl. W celu dokonania rezerwacji należy:
1.    Wybrać daty pobytu – w ramach dostępnych terminów,
2.    Wybrać liczbę osób, która będzie u nas gościć,
3.    Podać swoje dane,
4.    Dokonać zapłaty za pobyt lub przedpłaty – w ramach dostępnej opcji.

Po dokonaniu rezerwacji prześlemy Ci potwierdzenie rezerwacji. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

II.    Polityka anulacji i no-show
 

Nie oferujemy możliwości anulacji dokonanej rezerwacji, co oznacza, że nie zwrócimy Ci pieniędzy, jeżeli anulujesz pobyt albo nie przyjedziesz do domku w zarezerwowanym terminie. Takie zasady są zgodne z prawem (w tym ustawą o prawach konsumenta), dlatego przemyśl swoją rezerwację.

 

III.    Jak do nas trafić?
 

W dniu przyjazdu dostaniesz link z dokładną lokalizacją domku – będzie to link do Map Google. Dzięki temu nawigacja poprowadzi Cię pod same drzwi!

 

IV.    Wejście do domku


W dniu przyjazdu dostaniesz SMS z kodem do otwarcia domku. Nie kasuj wiadomości, bo nie będziesz mógł dostać się do domku. Zachęcamy do zapisania kodu na kartce i trzymanie jej przy sobie w trakcie całego pobytu.

 

V.    Czas pobytu
 

Domki wynajmujemy na doby. Doba trwa od 15.00 w dniu przyjazdu do 11.00 w dniu wyjazdu. Pamiętaj więc, że przyjeżdżając przed 15.00, Twój domek może nie być jeszcze gotowy. Pamiętaj również, że musisz opuścić domek najpóźniej do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Jeżeli przedłużysz swój pobyt bez uzgodnienia, będziemy mogli pobrać od Ciebie opłatę dodatkową w wysokości 100 zł za rozpoczętą godzinę przedłużonego pobytu. Nie oznacza to jednak, że będziesz mógł zostać na kolejną dobę – domek może być zarezerwowany przez kolejnych Gości.

 

VI.    Odpowiedzialność za domek i teren wokół domku
 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfortowy pobyt w naszych domkach. Dlatego prosimy Cię o to, abyś uszanował nasze starania. Jeżeli uszkodzisz domek, jego wyposażenie lub pozostawisz nieporządek na terenie wokół domku, będziemy mogli żądać zapłaty opłaty dodatkowej. 
Pamiętaj, że jako najemca odpowiadasz za osoby, z którymi przebywasz w domku. Jeżeli one spowodują szkody – będziemy mogli dochodzić odszkodowania bezpośrednio od Ciebie.
Prosimy – szanuj z nami zieleń i domek, nie śmieć i posprzątaj po sobie.

 

VII.    Maksymalna liczba gości
 

W domku może przebywać jedynie liczba osób wskazana w rezerwacji. Jeżeli w domku będzie więcej osób, możemy żądać dopłaty w wysokości 200 zł za osobę za dobę. 

 

VIII.    Zakaz palenia
 

Palenie to straszny nałóg, którego nie lubimy. Dlatego w naszych domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i podobnych wyrobów. Jeżeli złamiesz ten zakaz, obciążymy Cię karą w wysokości 500 zł.

 

IX.    Ogniska, grill
 

Jeżeli pozwalają na to warunki, możesz rozpalić ognisko albo grill używając do tego przygotowanego przez nas drewna. Ogień może być rozpalany wyłącznie w miejscu wyznaczonym. Nie wolno zostawiać bez nadzoru (np. na noc) rozpalonego ogniska czy grilla. Nie można również rozpalać ognia w bezpośrednim sąsiedztwie domku. Jeżeli złamiesz te zasady, obciążymy Cię karą w wysokości 500 zł. 

 

X.    Minimalny wiek gości
 

W celu dokonania rezerwacji pobytu, musisz być pełnoletni. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać w domku tylko pod opieką osób dorosłych. 

XI.    Pobyt ze zwierzakiem
 

Jeżeli chcesz, możesz przyjechać do naszego domku ze zwierzakiem. Obowiązuje jednorazowa dopłata płatna przy rezerwacji.

XII.    Brak Internetu
 

Hidden Base zapewnia unikalny kontakt z naturą oraz podstawowe wygody. Mocno zachęcamy do odłożenia telefonu i odcięcia się od Internetu, dlatego w naszych domkach nie ma internetu (wifi).

XIII.    Stan wyposażenia
 

Jeżeli coś w domku nie działa, daj nam o tym znać najszybciej, jak to możliwe. Postaramy się naprawić usterki najszybciej, jak to możliwe. 

XIV.    Sprzątanie
 

Przed Twoim przyjazdem domek jest sprzątany. Jednak w trakcie Twojego pobytu nie zapewniamy usługi sprzątania. W domku dostępne są podstawowe narzędzia do sprzątania jak szczotka, szufelka, ściereczka. W trakcie Twojego pobytu nie wymieniamy również pościeli czy ręczników.

 

XV.    Kontakt z naturą
 

Nasze domki są zlokalizowane w miejscach, które można określić jako dzikie (są to obrzeża lasów, łąki, tereny wiejskie). Żebyś był w tym miejscu bezpieczny, musisz stosować się do następujących zasad:
1.    Nie zostawiaj jedzenia poza domkiem – jedzenie może zwabić dzikie zwierzęta.
2.    Nie zbliżaj się do zwierząt i traktuj je z szacunkiem.
Nie jesteśmy odpowiedzialni za szkody i straty spowodowane przez siły natury czy zwierzęta. 
Nie jesteśmy również odpowiedzialni za pogryzienia przez komary. Zalecamy stosowanie środków na komary oraz inne owady.

 

XVI.    RODO
 

Dla celów rezerwacji pobytu i jego obsługi wykorzystujemy Twoje dane osobowe. W związku z tym masz prawa określone w RODO, w tym prawo do poprawy swoich danych, prawo do ich usunięcia (w określonych przypadkach) czy prawo do informacji o przetwarzaniu danych. Dane będziemy przetwarzać od momentu dokonania rezerwacji do dnia, w którym wygasną nałożone na nas obowiązki podatkowe.