top of page

Regulamin korzystania z „Hidden Base”

Cieszymy się, że skorzystałeś z naszej oferty lub jesteś nią zainteresowany. Będziemy starali się, aby Twój pobyt spełnił Twoje oczekiwania. Poniżej znajdziesz zasady, które obowiązują w naszych domkach i których musisz przestrzegać.


I.    Rezerwacja
 

Rezerwacji dokonuje się przez naszą stronę internetową www.hiddenbase.pl. W celu dokonania rezerwacji należy:
1.    Wybrać daty pobytu – w ramach dostępnych terminów,
2.    Wybrać liczbę osób, która będzie u nas gościć,
3.    Podać swoje dane,
4.    Dokonać zapłaty za pobyt lub przedpłaty – w ramach dostępnej opcji.

Po dokonaniu rezerwacji prześlemy Ci potwierdzenie rezerwacji. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.

II.    Polityka anulacji i no-show
 

Nie oferujemy możliwości anulacji dokonanej rezerwacji, co oznacza, że nie zwrócimy Ci pieniędzy, jeżeli anulujesz pobyt albo nie przyjedziesz do domku w zarezerwowanym terminie. Takie zasady są zgodne z prawem (w tym ustawą o prawach konsumenta), dlatego przemyśl swoją rezerwację.

 

III.    Jak do nas trafić?
 

W dniu przyjazdu dostaniesz link z dokładną lokalizacją domku – będzie to link do Map Google. Dzięki temu nawigacja poprowadzi Cię pod same drzwi!

 

IV.    Wejście do domku


W dniu przyjazdu dostaniesz SMS z kodem do otwarcia domku. Nie kasuj wiadomości, bo nie będziesz mógł dostać się do domku. Zachęcamy do zapisania kodu na kartce i trzymanie jej przy sobie w trakcie całego pobytu.

 

V.    Czas pobytu
 

Domki wynajmujemy na doby. Doba trwa od 15.00 w dniu przyjazdu do 11.00 w dniu wyjazdu. Pamiętaj więc, że przyjeżdżając przed 15.00, Twój domek może nie być jeszcze gotowy. Pamiętaj również, że musisz opuścić domek najpóźniej do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Jeżeli przedłużysz swój pobyt bez uzgodnienia, będziemy mogli pobrać od Ciebie opłatę dodatkową w wysokości 100 zł za rozpoczętą godzinę przedłużonego pobytu. Nie oznacza to jednak, że będziesz mógł zostać na kolejną dobę – domek może być zarezerwowany przez kolejnych Gości.

 

VI.    Odpowiedzialność za domek i teren wokół domku
 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci komfortowy pobyt w naszych domkach. Dlatego prosimy Cię o to, abyś uszanował nasze starania. Jeżeli uszkodzisz domek, jego wyposażenie lub pozostawisz nieporządek na terenie wokół domku, będziemy mogli żądać zapłaty opłaty dodatkowej. 
Pamiętaj, że jako najemca odpowiadasz za osoby, z którymi przebywasz w domku. Jeżeli one spowodują szkody – będziemy mogli dochodzić odszkodowania bezpośrednio od Ciebie.
Prosimy – szanuj z nami zieleń i domek, nie śmieć i posprzątaj po sobie.

 

VII.    Maksymalna liczba gości
 

W domku może przebywać jedynie liczba osób wskazana w rezerwacji. Jeżeli w domku będzie więcej osób, możemy żądać dopłaty w wysokości 200 zł za osobę za dobę. 

 

VIII.    Zakaz palenia
 

Palenie to straszny nałóg, którego nie lubimy. Dlatego w naszych domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i podobnych wyrobów. Jeżeli złamiesz ten zakaz, obciążymy Cię karą w wysokości 500 zł.

 

IX.    Ogniska, grill
 

Jeżeli pozwalają na to warunki, możesz rozpalić ognisko albo grill używając do tego przygotowanego przez nas drewna. Ogień może być rozpalany wyłącznie w miejscu wyznaczonym. Nie wolno zostawiać bez nadzoru (np. na noc) rozpalonego ogniska czy grilla. Nie można również rozpalać ognia w bezpośrednim sąsiedztwie domku. Jeżeli złamiesz te zasady, obciążymy Cię karą w wysokości 500 zł. 

 

X.    Minimalny wiek gości
 

W celu dokonania rezerwacji pobytu, musisz być pełnoletni. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać w domku tylko pod opieką osób dorosłych. 

XI.    Pobyt ze zwierzakiem
 

Zwierzaki są mile widziane w Hidden Base! Prosimy tylko o sprzątanie po zwierzaku. Nie ma dodatkowych opłat związanych z pobytem zwierząt.

XII.    Brak Internetu
 

Hidden Base zapewnia unikalny kontakt z naturą oraz podstawowe wygody. Mocno zachęcamy do odłożenia telefonu i odcięcia się od Internetu, dlatego w naszych domkach nie ma internetu (wifi).

XIII.    Stan wyposażenia
 

Jeżeli coś w domku nie działa, daj nam o tym znać najszybciej, jak to możliwe. Postaramy się naprawić usterki najszybciej, jak to możliwe. 

XIV.    Sprzątanie
 

Przed Twoim przyjazdem domek jest sprzątany. Jednak w trakcie Twojego pobytu nie zapewniamy usługi sprzątania. W domku dostępne są podstawowe narzędzia do sprzątania jak szczotka, szufelka, ściereczka. W trakcie Twojego pobytu nie wymieniamy również pościeli czy ręczników.

 

XV.    Kontakt z naturą
 

Nasze domki są zlokalizowane w miejscach, które można określić jako dzikie (są to obrzeża lasów, łąki, tereny wiejskie). Żebyś był w tym miejscu bezpieczny, musisz stosować się do następujących zasad:
1.    Nie zostawiaj jedzenia poza domkiem – jedzenie może zwabić dzikie zwierzęta.
2.    Nie zbliżaj się do zwierząt i traktuj je z szacunkiem.
Nie jesteśmy odpowiedzialni za szkody i straty spowodowane przez siły natury czy zwierzęta. 
Nie jesteśmy również odpowiedzialni za pogryzienia przez komary. Zalecamy stosowanie środków na komary oraz inne owady.

 

XVI.    RODO
 

Dla celów rezerwacji pobytu i jego obsługi wykorzystujemy Twoje dane osobowe. W związku z tym masz prawa określone w RODO, w tym prawo do poprawy swoich danych, prawo do ich usunięcia (w określonych przypadkach) czy prawo do informacji o przetwarzaniu danych. Dane będziemy przetwarzać od momentu dokonania rezerwacji do dnia, w którym wygasną nałożone na nas obowiązki podatkowe. 
 

bottom of page