top of page

Witamy w Hidden Base!

Zaktualizowano: 17 kwi 2021

Witamy Cię serdecznie na naszym blogu! W tym pierwszym wpisie chcielibyśmy podzielić się z Tobą naszą historią i napisać więcej o motywach, którymi kierujemy się tworząc Hidden Base.


Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy większość swojego życia spędzili w dużych miastach, w otoczeniu bloków mieszkalnych, samochodów, komunikacji miejskiej. Wiele lat poświęciliśmy na edukację i rozwijanie kariery. Wielokrotnie praca pochłania nas na długie godziny, jesteśmy stale podłączeni do Internetu, żyjemy szybko.


Coraz częściej jednak zastanawiamy się czy to jest właściwy sposób na życie. Ciągłe bycie w biegu, ciągła praca w dużym mieście, częsty brak wolnego czasu dla najbliższych, impulsywne reagowanie na powiadomienia telefonu – czy tak chcemy przeżyć nasze życie?


Lubimy swoją codzienność i nie chcemy drastycznie jej zmieniać. Wierzymy jednak, że potrzeba nam więcej balansu. Potrzebujemy więcej czasu dla siebie, dla rodziny i dla przyjaciół. Czujemy, że najwięcej radości czerpiemy z czasu, w którym telefon jest głęboko schowany a my cieszymy się chwilą. Uwielbiamy spędzać czas wśród przyrody – w lesie, w parku czy w górach. Wierzymy, że kontakt z przyrodą ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i pozwala prawdziwie naładować się pozytywną energią.


Obserwujemy, że podobne potrzeby ma coraz więcej osób. Coraz częściej słyszymy o potrzebie zwolnienia i skupienia się na tym, co dla nas ważne. Dlatego tworzymy Hidden Base.


Naszą misją w Hidden Base jest inspirowanie do ciągłego rozwijania umiejętności prawdziwego wypoczynku. Chcemy dać naszym gościom możliwość intensywnego obcowania z naturą, do powrotu do korzeni, do głębokiej rozmowy przy ognisku. Tworzymy wyjątkowe domki na wynajem, które pozwolą zatrzymać się i spędzić wolny czas na własnych warunkach, nie pod dyktando powiadomień w telefonie.


Dopiero zaczynamy naszą przygodę, zrobimy wszystko aby każdy pobyt w Hidden Base był wyjątkowy. Jeżeli podoba Ci się nasza wizja, daj nam znać – napisz do nas przez social media, formularz kontaktowy lub po prostu na hello@hiddenbase.pl.


Do zobaczenia!


Zespół Hidden Base


Comments


bottom of page